Wydrukuj tę stronę
piątek, 03 styczeń 2020 05:20

Geomancja i radiestezja

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Niezwykle pomocna w rozumieniu dawnych zasad geomancji jest radiestezja. Na podstawie prowadzonych badań odkryto, że w miejscach szczególnej koncentracji pozytywnej energii, zwanych miejscami mocy, występują specyficzne zjawiska, dające się wykryć metodami radiestezyjnymi. Najważniejsze z nich to:

 


1. Znacznie podwyższony poziom promieniowania. Jest to promieniowanie pozytywne i stymulujące organizm człowieka. W skali Bovisa wynosi ono zawsze powyżej 10000 jednostek. Dla porównania, korzystny dla człowieka zakres promieniowania zaczyna się od 6500 jednostek.


2. W samym centrum miejsca mocy występuje tzw. ślepe źródło. Jest to rodzaj promieniowania pochodzący od stromo wznoszącego się ścieku, którego oddziaływanie dzięki układowi geologicznemu jest pozytywne.

3. Wzdłuż osi głównej świątyni (tzw. lina święta) przebiega pasmo siatki szwajcarskiej. W dawnych miejscach kultu przed ołtarzem znajduje się skrzyżowanie tej siatki. Dla przypomnienia, jest to rodzaj promieniowania występującego na całej kuli ziemskiej, układającego się według stron świata w siatkę o oczkach 2,5 na 2 m.

4. W najważniejszych punktach miejsc mocy na strefy oddziaływania węzłów siatki szwajcarskiej nakłada się oddziaływanie siatki diagonalnej, co znacznie zwiększa klimat promieniowania w takich miejscach. Siatka diagonalna tworzy sieć o oczkach na kształt rombu o wielkości boków ok. 3,8 m i jest ukierunkowana do pasm siatki szwajcarskiej pod kątem 45 - 50 stopni.

5. Uskoki geologiczne i szczeliny często opasują miejsca mocy, co jest niekiedy zaznaczone przez dawnych budowniczych murem okalającym świątynie.

6. Miejsca mocy połączone są ze sobą ciągnącymi się niekiedy przez wiele kilometrów pasmami promieniowania, określanymi jako strefy geomantyczne albo ley lines.

7. W miejscach mocy często występują źródełka z wodą posiadającą znakomite własności bioenergetyczne.

8. Znaki runiczne umieszczone w takich miejscach zwielokrotniają swoją moc.

Czytany 1770 razy Ostatnio zmieniany piątek, 03 styczeń 2020 05:25
Lilith Black Moon

Najnowsze od Lilith Black Moon